WYKOŃCZENIE SZEREGÓWEK

W szeregówkach w Rzeszowie-Budziwoju, podobnie jak we wszystkich prowadzonych przez nas inwestycjach budowlanych oraz pracach wykończeniowych, korzystamy wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów wytwórczych, których gwarancję niezawodności oraz solidności potwierdzają atesty. Stosowane przez nas surowce są przyjazne dla środowiska, a także w pełni zgodne z obowiązującymi normami. To z kolei przekłada się natomiast na wysoki standard realizowanych przez nas projektów. Inter-Bau oddaje do użytku jedynie budynki uprzednio gruntownie sprawdzone. Wszelkie nowości techniczne oraz materiały wykorzystywane do budowy muszą zapewniać podwyższenie jakości bez wpływu na dotychczasowe stawki cenowe.

Standard wykończenia

Ściany
Stawiane przez nas budynki tworzone są w standardowym, murowanym systemie. Do budowy ścian obiektów wykorzystywane są profesjonalne bloczki ceramiczne. Do izolacji ścian zewnętrznych stosujemy ściśle dopasowaną warstwę styropianową. Ponadto mury pokryte są wysokiej jakości tynkiem akrylowym (od zewnątrz) oraz tradycyjnymi tynkami (od wewnątrz). Budynki przez nas realizowane mogą zostać również wyposażone w otwarte kominki, dlatego też inwestycja uwzględnia także instalację przewodów spalinowych. Montowane wraz z budynkiem schody, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, są przeważnie żelbetonowe i wylewane bez okładzin.

Dach
Do wytwórstwa dachów naszych szeregówek wybieramy z reguły solidną i trwałą dachówkę ceramiczną w tradycyjnym odcieniu ceglastym. Do produkcji rynien i rur spustowych stosowana jest natomiast wysokiej jakości brązowa blacha powlekana.

Stropy

Konstruowane przez nas stropy obiektów są zróżnicowane w zależności od poszczególnych części budynku, tj. prefabrykowane „Teriwa” (nad parterem) i drewniane, dodatkowo zabezpieczone od spodu suchym tynkiem gipsowym (na poddaszu). Przy pracach wykończeniowych podłóg dokonujemy końcowej wylewki, która umożliwia następnie wyłożenie odpowiedniego rodzaju posadzki typu płytki lub parkiet. Wszelkie wyżej wymienione elementy obiektów tworzone są w ścisłym związku z wyznaczonymi odgórnie normami izolacji termicznej.

Stolarka
Nasze szeregówki wyposażone są w solidne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne drzwi wejściowe firmy Gerda. Systemy okienne natomiast składają się z sześciokomorowej, plastikowej stolarki utrzymanej w kolorystyce brązu.

Instalacje wewnętrzne
W celu maksymalizacji komfortu użytkowania budynki posiadają oddzielne pomieszczenia kotłownicze opalane gazem i wyposażone w specjalistyczny 2-funkcyjny kocioł oraz zamkniętą komorę spalania FEROLLI-24 KW umożliwiające samodzielną regulację temperatury wewnętrznej.

Dodatkowo zapewniamy:
- montaż sieci kanalizacyjnej zakończonej podejściami w podłogach lub ścianach, do urządzeń sanitarnych.
- zainstalowanie systemu ciepłej i zimnej wody zakończonego korkami przy podejściach do sanitariatów oraz wyposażenie w wodomierze (indywidualnie dla każdego budynku)
- montaż ogrzewania centralnego wraz z systemem grzejników firmy PURMO oraz zaworami termostatycznymi
- całkowity montaż elektryczności wewnętrznej wraz z tablicą bezpiecznikową kończący się wpustami do urządzeń elektrycznych
- wyposażenie kuchni oraz kotłowni w zakończoną zaworami sieć instalacji gazowych wykonaną z wysokiej jakości czarnych rur stalowych
- zainstalowanie domofonów oraz sieci telefonicznej (podpięcie Internetu, telewizji kablowej oraz sieci domofonowej umożliwiającej swobodne otwieranie bram, wykonanie rurarzu pod sieć telefoniczną)

Wykończenie zewnętrzne szeregówek
W ramach wykończenia powierzchni zewnętrznej obiektów przez nas tworzonych gwarantujemy również:

zadbanie o kompleksowe przygotowanie lokali także z zewnątrz, zgodnie z zaakceptowaną koncepcją aranżacyjną
wyłożenie uliczek dojazdowych kostką brukową
wyłożenie podjazdów przy budynkach wysokiej jakości płytkami ażurowymi
instalację nowoczesnej bramy wjazdowej uruchamianej na pilota
drenowanie gruntów działkowych, zasianie trawy oraz zamontowanie stosownego ogrodzenia, osobno do każdego z domków – brama oraz furtka
PPHU INTER-BAU Sp. z o.o.
ul. Boya-Żeleńskiego 16, 35-105 Rzeszów
tel. 017 85 25 603 w.22 , e-mail: kontakt@inter-bau.eu
Lokalizacja Osiedla "Słoneczne wzgórze"
Rzeszów - Budziwój, ul. Anielska
Zapisy, rezerwacja i sprzedaż w biurze firmy w Rzeszowie